Нет отзывов, добавить
Контакты
ООО «УКР ДИАГНОСТИКА»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
УкраинаКиевул. Рейтарская, 1801034
Карта

Увага! Остерігайтесь підробок!

Увага! Остерігайтесь підробок!

Застерігаємо вас від фальсифікату!!! Компанія Dirui Industrial Co.,Ltd повідомляє всіх користувачів Аналізаторів сечі Н-50 та Аналізаторів сечі Н-100 - в Україні з’явилися контрафактні тест-смужки до цих аналізаторів!!!

Застерігаємо вас від фальсифікату!!! Компанія Dirui Industrial Co.,Ltd повідомляє всіх користувачів Аналізаторів сечі Н-50 та Аналізаторів сечі Н-100 ― в Україні з’явилися контрафактні тест-смужки до цих аналізаторів!!! Докладніше Компанія Dirui Industrial Co.,Ltd повідомляє всіх користувачів Аналізаторів сечі Н-50 та Аналізаторів сечі Н-100 про те, що вищеназвані аналізатори є закритою системою, до якої можна використовувати тільки тест-смужки оригінального виробництва, які мають зареєстровану в МОЗ України назву (свідоцтво №14601/2015): Тест-смужки DIRUI H10
Тест-смужки DIRUI H11
Тест-смужки DIRUI H11-MA
Тест-смужки DIRUI H13-Cr
А також попереджає про те, що використання тест-смужок під назвами: Тест-смужки H 10 Reagent Strips for Urinalisis
Diagnostic strips of type UrineRS model H-10 Смужки діагностичні Н-10
Смужки діагностичні типу UrineRS, моделей H10, H11, H11-MA
Псевдоамериканського виробника High Technology Inc, не передбачено Dirui Industrial Co.,Ltd і застерігає про недостовірність результатів аналізів, отриманих при використанні таких тест-смужок. Сервісний центр Dirui не зможе забезпечити якість і не надає послуги у таких випадках. Постачальник цієї продукції ТОВ УКР ДІАГНОСТИКА закликає своїх клієнтів бути обачними під час придбання товару або участі в електронних торгах, щоб не стати жертвою шахрайства!!!

УКР ДІАГНОСТИКА